Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy da się zrobić by działki się same zrobiły na serwerze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy jest jakiś plugin albo coś żeby działki na serwerze się same zrobiły? Potrzebuje na serwerze bukkit 1.4.2 zrobić działki Czy trzeba samemu budować czy jest może jakiś plugin lub komenda ??

Opublikowano

SimpleRegionMarket - robisz cuboid, stawiasz tabliczke i gracz klikający w tabliczkę otrzymuje działkę. Innego sposobu na automatyczne działki nie ma.

Opublikowano

Pobierz plugin PlotMe robi on działki i drogi ładny plugin i jak wgrasz to wejdź w folder PlotMe i zmień sobie wymiary bo jest jak się nie mylę są 40x40 i też możesz ustawiliście działek ma się zrobić domyślnie jest 100 żeby działał trzeba plugin MultiversePortals MultiverseCore robisz nowy świat o nazwie plotworld a zresztą łap link i rób co na filmie tylko że film po Niemiecku ale ładni koleś pokazuje więc słowa się nie przydadzą :)

Link:www.youtube.com/watch?v=QU5bHoh-Xik

Mój kanał też możesz znaleźć łatwo na yt wystarczy wpisać mój nick z forum :)

Myślę że pomogłem :)

Opublikowano

ja robie inaczej niz kopiuj wklej

Zrob 1 zaznacz i pisz np //stack 30 w (wens-kierunki swiata po ang)

Moim zdaniem to jest najprostrze

Licze na like

Podobny obraz

Opublikowano

Tylko że przez plugin PlotMe jak juz masz zrobione dzialiki to Gracz może sobie podejsc do jakiejś wpisać /tutaj i ma już działke a admin ma spokój z ADMIN daj dzialke !

Opublikowano

MinePolishCraft - uuuu jeśli tak jest to bardzo dobry plugin może sam go użyję.

 

Ale mam pytanie.

 

1.Czy on będzie działał z innym pluginami na świat np. mutliworld ?

2.Czy komenda to napewno będzie /tutaj ?

3.Ile działek będzie brał gracz ? :D

Opublikowano

Spróbuj:]

 

1. sposób kopiuj/wklej

 

2. Pllugin PlotMe i multiverse jak to koledzy na górze napisali

 

3.spóbuj pokombinować z komendą //stack

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

SimpleRegionMarket - robisz cuboid, stawiasz tabliczke i gracz klikający w tabliczkę otrzymuje działkę. Innego sposobu na automatyczne działki nie ma.

Ale co napisać na tej tabliczce?? :huh:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...